XIAOMI MI SMART SCALE 2 WHITE
XIAOMI MI SMART SCALE 2 WHITE
XIAOMI MI SMART SCALE 2 WHITE
XIAOMI MI SMART SCALE 2 BASKÜL BEYAZ
XIAOMI MI SMART SCALE 2 BASKÜL BEYAZ
XIAOMI MI SMART SCALE 2 BASKÜL BEYAZ
XIAOMI MI SMART SCALE 2 BASKÜL BEYAZ

XIAOMI MI SMART SCALE 2 AKILLI BASKÜL BEYAZ (103.C11.110.002)

Marka : XIAOMI
Fiyat : 499,00 TL(KDV Dahil)
49,86 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

 

Xiaomi Mi Smart Scale 2 Akıllı Baskül Tartı

 • Marka: Xiaomi
 • Ürün Ağırlığı:1 Kilogram
 • Ağırlık Sınırı:150 Kilogram
 • Ürün Boyutları UxGxY: 28 x 2.2 x 28 cm
 • Yüksek hassasiyetli basınç sensörleri
 • İnsanlar ve nesneler için ikili mod
 • İdeal ağırlığın gerçek zamanlı ölçümü
 • Vücut dengesi değerlendirmesi
 • Yüksek hassasiyetli manganezli çelik sensör
 • Performans yükseltmesi en az 50 grama kadar hassas ölçüm sunar

 

 • 100 g 150 kg ağırlık aralığı ve 50 g okuma hassasiyeti ile yetişkinler ve çocuklar için idealdir, sebze, meyve, paket ve daha fazlası için de kullanılabili
 • Tartılar her kullanıcıyı otomatik olarak tanımlayabilir ve 16 profile kadar saklayabilir; şık gizli LED ekran görünür ve kullanıldığında net okumalar sağla
 • Entegre bir vücut denge testiyle birlikte gelir, dengenizi test etmek için tek bacakla ve gözlerle tartının üzerinde durun

 

Mi Fit uygulaması, hareket eğrinizi gösterirMi Fit uygulamasını açtığınızda verilerinizin ve vücudunuzdaki değişimlerin eğri haritasını istediğiniz zaman, istediğiniz yerde görüntüleyebilirsiniz. Dönüşüm sürecinizi net bir şekilde görebilirsiniz. BMI'ınıza (Vücut Kitle İndeksi) dayanarak fitness planları ve beslenme değişiklikleri de yapabilirsiniz. Ayrıca ağırlık verileriniz yükleme sınırı olmadan her seferinde uygulama tarafından buluta otomatik olarak yüklenir ve burada saklanır.

Mi Smart Scale 2; ağırlığınızı boyunuza, yaşınıza, BMI'ınıza ve diğer verilere dayanarak akıllı şekilde hesaplayan ideal ağırlık ölçümü işlevine sahiptir. Bu sayede dikkatsizce kilo verip, iyi görünmek için aşırı zayıf hale gelmenizi önlemeye yardımcı olur.

Mi Smart Scale 2'de vücut dengesi beceri testi bulunur. Tartıda bir ayağınızın üzerinde ve gözleriniz kapalı şekilde durarak uygulama üzerinden vücut dengeniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Akıllı analiz, her bir aile üyesini otomatik olarak algılar. Mi Smart Scale 2, tüm aile tarafından paylaşıldığında vücut verilerine dayanarak aile üyelerini otomatik olarak algılayabilir ve 16 üyeye kadar destek sunar. Verileri depolamadan ölçüm yapmak için misafir modu da ayarlanabilir.

Mi Smart Scale 2, bebeklerin ağırlığının kucakta taşınırken ölçülmesini destekler. Ebeveyn önce tek başına tartılır ve ardından bebekle tekrar tartılarak bebeğin ağırlığını otomatik olarak ölçebilir. Evcil hayvanınızın ağırlığını da aynı şekilde ölçebilirsiniz.

İnsanları ve nesneleri tartmak, istediğiniz zaman kargo paketlerini tartmak ve günlük ihtiyaçları karşılamak için akıllı mod özelliği olan Mi Smart Scale 2, insan vücudunun ağırlığını tartmanın yanı sıra küçük nesneleri tartma ihtiyaçlarını da karşılayabilir ve etkinleştirildikten sonra en az 100 g ağırlıktaki nesneleri tartabilir. Satın aldığınız meyveler doğru miktarda mı? Göndermeyi planladığınız paketin ağırlığı ne kadar? Ağırlık tartmaya yönelik günlük ve küçük sorunları çözün.

Şık, sade ve ev ortamına entegrasyonu kolay Mi Smart Scale 2, işlev ve görünüm açısından sade ve şık bir ürün deneyimi sunar. Çok net, pürüzsüz ve hassas dokusu, her türlü ev dekoruna sorunsuz şekilde uyum sağlayabilir.

Gizli LED ekranı ve net görüntüsü, entegre bir stil ve yapı sunar.Sıcak beyaz temperli camı ve çok katmanlı gözenekli baskısı, dayanıklılık ve şıklık sunmak için 20 adımlı bir süreç ile dikkatli şekilde üretilmiştir.Yuvarlatılmış köşeler, hassas CNC işleme, pürüzsüz ve hassas yapı, çarpmalar nedeniyle oluşabilecek hasarları azaltır.

Bluetooth 5.0, daha hızlı ve dengeli bağlantı sağlar.Mi Smart Scale 2, ağırlık verisi aktarımının daha hızlı ve dengeli olmasını sağlamak için Bluetooth Low Energy 5.0 kullanır. Her saniyenizin değerini bilin.

 

Çok Satanlar