FUJIFILM INSTAX SHARE SP2 SILVER  FOTSI00040
FUJIFILM INSTAX SHARE SP2 SILVER FOTSI00040 (4547410327991)
Brand : FUJİ
Price : 12.727,13 TL(Vat included)
12.727,13 TL With install ments starting from
Adet
Artır Azalt
GENEL ÖZELLİKLER
BASKI ÖZELLİKLERİ
  • Baskı Türü Renkli
  • Azami Baskı Çözünürlüğü 800 x 600
  • Azami Kağıt Boyutu 62 x 46 mm 86 x 54 mm
  • Desteklenen Kağıt Türleri Instax (Mürekkepli Fotoğraf Kağıdı)
  • Fotoğraf Baskısı Var
  • Fotoğraf Baskısı Özellikleri 10 Saniyede Baskı
TEKNİK ÖZELLİKLER
TASARIM
  • Genişlik 89.5 mm 90.3 mm
  • Derinlik 40 mm 34.6 mm
  • Yükseklik 131.8 mm 124.5 mm