HAKKIMIZDA

Grubumuzun ilk temelleri Karadeniz Teknik Üniversitesinden 1974 yılında makine mühendisi olarak mezun olan ATAY CAFER ÜREL tarafından 1977 yılında atılmıştır.

Grubumuz iş hayatına MAKEL LTD. olarak başlamış ve daha sonra ASEL ENGINEERING LTD. olarak ta bugünlere gelmiştir.

MAKEL LTD. makine ve elektrik kelimelerinin ilk hecelerinden oluşmuştur. İsimden de anlaşılacağı gibi bugüne kadar mühendislik ve teknoloji ile ilgilenilmiştir.

Tamamen mühendislik ve teknoloji ile uğraşan grubumuz dünyada gelişen teknoloji ile birlikte 2015 yılında TEKNOGOLD isminde ilk mağazasını Lefkoşa’nın en gözde caddelerinden olan Dereboyu caddesinde açarak serüvenine başlamıştır.

İlerleyen senelerde ise KKTC’nin farklı bölgelerinde 4 Teknogold mağazası daha açarak ve Teknogold mağazalarını 5’e çıkararak teknoloji alanında ki liderliğini devam ettirmektedir.

Bizler teknoloji ile alışveriş yapmayı kolaylaştırarak ülkemize ve ekosistemimize en büyük pozitif etkiyi yaratan bir şirket olmayı hedefliyoruz.

Ayrıca bir teknoloji şirketi olarak teknolojinin insana faydalı ve geliştirici yönünü müşterilerimizin hizmetine sunmak hedeflerimizdendir.  Yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumsal gelişime, girişimciliğe ve inovasyona katkıda bulunmak önceliklerimizdendir.

İlk Teknogold mağazamızın açılışı ile birlikte müşterilerimize ve tedarikçilerimize kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak için 2015’te TEKNOGOLDONLINE.com olarak hizmet vermeye başladık.

Bugün ise KKTC’nin en büyük e-ticaret kuruluşlarından biriyiz.

KKTC ve bölgesinin lider e-ticaret platformu TEKNOGOLDONLINE.com olarak, 30’a Yakın kategoride, 5000’i aşkın urun çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Uzun yıllara yayılan ve devam etmekte olan bu yolculuğumuzda bize destek veren ve güvenen tüm müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR