Everest Ever Fit W32 Android/IOS Smart Watch Gümüş
Everest Ever Fit W32 Android/IOS Smart Watch Gümüş
Everest Ever Fit W32 Android/IOS Smart Watch Gümüş

Everest Ever Fit W32 Android/IOS Smart Watch Gümüş (8680096067907)

Marka : EVEREST
Fiyat : 1.002,00 TL(KDV Dahil)
100,12 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt
Marka Everest
Model Ever Fit W32
Açıklama Akıllı Bileklik ve Saat
Çalışma Gerilimi DC 5.0 V
Ekran 0,96 inç
Pil 80 mAh 10 Gün
Adım Sayacı Var
Alarm Var
Arayan Kimliği Var
Bildirimler Var
Kalori Hesaplama Var
Nabız Ölçer Var
Titreşim Var
Uyku Modu Var
Bluetooth V 4.0
Renk Gümüş
Suya Karşı Dayanıklılık IP68 Suya-Toza Dayanıklı
Malzeme TPU
Ağırlık 23.5g
Uyumluluk Android/IOS Smart Watch
Kutu İçeriği Ürün + Kordon + Kullanım Kılavuzu / Garanti Belgesi

 

 

Everest Ever Fit W32 Android/IOS Smart Watch Gümüş Akıllı Bileklik Saat ; Akıllı kol bandınızı ISO & Android telefonlarınız ile uygulamasını yükleyerek kolaylıkla senkronize edebilirsiniz. Bluetooth özelliği ile kolaylıkla bağlantısını sağlayın. Egzersiz hatırlatma, adım sayacı, arayan kimliğini gösterme, nabız ölçümü gibi birçok özellikten kolaylıkla yararlanın. Bunun yanı sıra günlük kaç kalori harcadığınızı, uykunuzun ayrıntılarını bu mükemmel akıllı bileklik ile görün! Suya karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. IP68 Sertifikasına sahiptir. Maksimum 1M derinlikte suya karşı 20dk dayanıklıdır. Titreşim özelliği sayesinde gelen çağrılardan haberdar olun ve alarmını kurup sabahları uyanmakta zorlanmayın. Başka hiçbir cihaza gerek duymadan kolaylıkla uyanın!

Everest Ever Fit W32 Android/IOS Smart Watch Gümüş Akıllı Bileklik Saat ; IOS & Android işletim sistemnleri ile mükemmel uyumlulukta ve sorunsuz olarak çalışan Ever Fit W32 ürünü vazgeçilmeziniz olacak.

Everest Ever Fit W32 Android/IOS Smart Watch Gümüş Akıllı Bileklik Saat ; Adım sayar, Uyku Modu, Gelişmiş ayar menüsü ile tüm aktivitelerinizi ayrıntılı olarak görebilir ve aktiviteleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Geçmişteki aktiviteleriniz ile güncel aktivitelerinizi karşılaştırmanın keyfini çıkartın!

Everest Ever Fit W32 Android/IOS Smart Watch Gümüş Akıllı Bileklik Saat ; Ever Fit W32 ile sağlığını koru! Uyku düzeni takibi, nabız ölçümü, kalori ölçümü gibi özellikleri sayesinde sağlığınızı korumanıza ve zinde kalmanıza olanak sağlar. Adım sayar özeliği sayesinde gün içinde kaç adım attığınızı görebilir ve adım hedefinizi belirleyebilirsiniz. Dünya sağlık örgütünün önerdiği günlük adım sayısı 10.000 adımdır.

Everest Ever Fit W32 Android/IOS Smart Watch Gümüş Akıllı Bileklik Saat ; Nazik ve küçük boyutlarda tasarlanmış olan Ever Fit W32 estetik dizaynı ve şık görünümü ile sizi kendine hayran bırakacak!

Everest Ever Fit W32 Android/IOS Smart Watch Gümüş Akıllı Bileklik Saat ; Koşu, yürüyüş ve benzeri sporları yaparken anlık görüntüleme sayesinde nabız temponuza yakmış olduğunuz kaloriye rahatlıkla bakabilirsiniz.

Everest Ever Fit W32 Android/IOS Smart Watch Gümüş Akıllı Bileklik Saat ; Birbirinden farklı ve mükkemmel özellikleri ile Ever Fit W32 vazgeçilmeziniz olacak!

Benzer Ürünler
Çok Satanlar