EVEREST EVER FİT W40 AKILLI SPORCU SAATİ
EVEREST EVER FİT W40 AKILLI SPORCU SAATİ
EVEREST EVER FİT W40 AKILLI SPORCU SAATİ
EVEREST EVER FİT W40 AKILLI SPORCU SAATİ

EVEREST EVER FİT W40 AKILLI SPORCU SAATİ (101.A01.105.001)

Fiyat : 218,00 TL(KDV Dahil)
218,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

 

Model Everfit-W40
Açıklama Akıllı Bileklik
Renk Siyah
Şarj Türü USB
Ekran Türü OLED
Bluetooth Sürümü 4.0
Boyut 0.96 İnç
Pil Kapasitesi 90mAh
Pil Tipi Lityum
Kullanım Süresi 4-7 Gün
Bekleme Süresi 45 Gün
Sürüm IOS ve Android
Kontrol Tipi Düğme ( Dokunmatik )
Desteklenen Diller (Uygulama) Türkçe, İngilizce, Çince, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, Flemenkçe, Rusça, Japonca, Per
Desteklenen Diller (Mesaj) Türkçe, Çince ve Tüm Avrupa Dilleri
Zaman Senkronizasyonu Var
Arama Bildirimi Var
Titreşim Var
Adım Sayma Var
Kalp Atış Sensörü Var
Mesafe Ölçümü Var
Kalori Var
Nabız Ölçümü Var
Kan Basıncı Var
Kan Oksijen Var
Yerleşik Alarm Var
Kronometre Var
Uyku İzleme Var
Telefon Bul Var
Saati Bul Var
Hareket Takibi Var
Mesaj Bildirimleri Facebook, Whatsapp, Twitter, Skype, Instagram, Wechat
Bant Genişliği 18mm
Güç Girişi 5V / 1A
Ağırlık 21.8g

 

Everest Ever Fit W40 Android/IOS Smart Watch Kalp Atışı Sensörlü Akıllı Bileklik Saat ; Akıllı kol bandınızı ISO & Android telefonlarınız ile uygulamasını yükleyerek kolaylıkla senkronize edebilirsiniz. Bluetooth özelliği ile kolaylıkla bağlantısını sağlayın. Egzersiz hatırlatma, adım sayacı, arayan kimliğini gösterme, bildirimleri görme, 15 Gün kayıt özelliği gibi birçok özellikten kolaylıkla yararlanın. Bunun yanı sıra günlük kaç kalori harcadığınızı, uykunuzun ayrıntılarını bu mükemmel akıllı bileklik ile görün! Suya karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Titreşim özelliği sayesinde gelen çağrılardan haberdar olun ve alarmını kurup sabahları uyanmakta zorlanmayın. Başka hiçbir cihaza gerek duymadan kolaylıkla uyanın!

Everest Ever Fit W40 Android/IOS Smart Watch Kalp Atışı Sensörlü Akıllı Bileklik Saat ; IOS & Android işletim sistemnleri ile mükemmel uymlulukta ve sorunsuz olarak çalışan Ever Fit ürünü vazgeçilmeziniz olcak.

Everest Ever Fit W40 Android/IOS Smart Watch Kalp Atışı Sensörlü Akıllı Bileklik Saat ; Adım sayar, Uyku Modu, Geişmiş ayar menüsü ile tüm aktivitelerinizi ayrıntılı olarak görebilir ve aktiviteleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Geçmişteki aktiviteleriniz ile güncel aktivitelerinizi karşılaştırmanın keyfini çıkartın.

Everest Ever Fit W40 Android/IOS Smart Watch Kalp Atışı Sensörlü Akıllı Bileklik Saat ; Ever Fit ile sağlığını koru! Uyku düzeni takibi, nabız ölçümü, kalori ölçümü gibi özellikleri sayesinde sağlığınızı korumanıza ve zinde kalmanıza olanak sağlar. Adım sayar özeliği sayesinde gün içinde kaç adım attığınızı görebilir ve adım hedefinizi belirleyebilirsiniz. Dünya sağlık örgütünün önerdiği günlük adım sayısı 10.000 adımdır.

Everest Ever Fit W40 Android/IOS Smart Watch Kalp Atışı Sensörlü Akıllı Bileklik Saat ; Nazik ve küçük boyutlarda tasarlanmış olan Ever Fit estetik dizaynı ve şık görünümü ile sizi kendine hayran bırakacak!

Everest Ever Fit W40 Android/IOS Smart Watch Kalp Atışı Sensörlü Akıllı Bileklik Saat ; Koşu, yürüyüş ve benzeri sporları yaparken anlık görüntüleme sayesinde nabız temponuza yakmış olduğunuz kaloriye rahatlıkla bakabilirsiniz.

Everest Ever Fit W40 Android/IOS Smart Watch Kalp Atışı Sensörlü Akıllı Bileklik Saat ; Birbirinden farklı ve mükkemmel özellikleri ile Fit W40 vazgeçilmeziniz olacak!

Benzer Ürünler