EVEREST EVER FİT W45 KIRMIZI / SİYAH AKILLI BAND
EVEREST EVER FİT W45 KIRMIZI / SİYAH AKILLI BAND
EVEREST EVER FİT W45 KIRMIZI / SİYAH AKILLI BAND
EVEREST EVER FİT W45 KIRMIZI / SİYAH AKILLI BAND

EVEREST EVER FİT W45 KIRMIZI / SİYAH AKILLI BAND (101.A01.105.002)

Fiyat : 414,00 TL(KDV Dahil)
414,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

 

Adım Sayacı Var
Alarm Var
Arayan Kimliği Var
Bildirimler Var
Bluetooth V 4.2
Ekran 0,96 inç
Güç Çıkışı DC 5.0 V
Kalori Hesaplama Var
Malzeme TPU
Marka Everest
Model Ever Fit W45
Nabız Ölçer Var
Özelliği 1 metre Derinlikte 20dk
Özellik Full Dokunmatik Renkli Ekran
Pil 75 mAh
Renk Kırmızı/Siyah
Suya Karşı Dayanıklılık IP67 Suya-Toza Dayanıklı
Titreşim Var
Uyku Modu Var
Uyumluluk Android/IOS Smart Watch

 

Everest Ever Fit W45 Android/IOS Smart Watch Full Dokunmatik Renkli Ekran Kırmızı/Siyah Akıllı Bileklik Saat ; Akıllı kol bandınızı ISO & Android telefonlarınız ile uygulamasını yükleyerek kolaylıklaa senkronize edebilirsiniz. Bluetooth özelli ile kolaylıkla bağlantısını sağlayın. Egzersiz hatırlatma, adım sayacı, arayan kimliğini gösterme, 15 Gün kayıt özelliği gibi birçok özellikten kolaylıkla yararlanın. Bunun yanı sıra günlük kaç kalori harcadığınızı, uykunuzun ayrıntılarını bu mükemmel akıllı bileklik ile görün! Suya karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Maksimum 1M derinlikte 20 dakika suya karşı dayanıklıdır. Titreşim özelliği sayesinde gelen çağrılardan haberdar olun ve alarmını kurup sabahları uyanmakta zorlanmayın. Başka hiçbir cihaza gerek duymadan kolaylıkla uyanın!

Everest Ever Fit W45 Android/IOS Smart Watch Full Dokunmatik Renkli Ekran Kırmızı/Siyah Akıllı Bileklik Saat ; IOS & Android işletim sistemnleri ile mükemmel uymlulukta ve sorunsuz olarak çalışan Ever Fit W45 ürünü vazgeçilmeziniz olacak.

Everest Ever Fit W45 Android/IOS Smart Watch Full Dokunmatik Renkli Ekran Kırmızı/Siyah Akıllı Bileklik Saat ; IP67 Level sertifikasına sahiptir. Bu sayede maksimum 1M derinlikte 20 dakika suya karşı dayanıklıdır. Bunun yanı sıra toz vb. meteryallere karşıda dayanıklıdır.

Everest Ever Fit W45 Android/IOS Smart Watch Full Dokunmatik Renkli Ekran Kırmızı/Siyah Akıllı Bileklik Saat ; Adım sayar, Uyku Modu, Geişmiş ayar menüsü ile tüm aktivitelerinizi ayrıntılı olarak görebilir ve aktiviteleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Geçmişteki aktiviteleriniz ile güncel aktivitelerinizi karşılaştırmanın keyfini çıkartın!

Everest Ever Fit W45 Android/IOS Smart Watch Full Dokunmatik Renkli Ekran Kırmızı/Siyah Akıllı Bileklik Saat ; Ever Fit W45 ile sağlığını koru! Uyku düzeni takibi, nabız ölçümü, kalori ölçümü gibi özellikleri sayesinde sağlığınızı korumanıza ve zinde kalmanıza olanak sağlar. Adım sayar özeliği sayesinde gün içinde kaç adım attığınızı görebilir ve adım hedefinizi belirleyebilirsiniz. Dünya sağlık örgütünün önerdiği günlük adım sayısı 10.000 adımdır.

Everest Ever Fit W45 Android/IOS Smart Watch Full Dokunmatik Renkli Ekran Kırmızı/Siyah Akıllı Bileklik Saat ; Nazik ve küçük boyutlarda tasarlanmış olan Ever Fit W45 estetik dizaynı ve şık görünümü ile sizi kendine hayran bırakacak!

Everest Ever Fit W45 Android/IOS Smart Watch Full Dokunmatik Renkli Ekran Kırmızı/Siyah Akıllı Bileklik Saat ; Kolay USB şarj sayesinde herhangi bir USB portuna takarak kabloya ihtiyaç duymadan kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Benzer Ürünler