Everest FIT MATE W24 Blood Pressure Calori
Everest FIT MATE W24 Blood Pressure Calori
Everest FIT MATE W24 Blood Pressure Calori
Everest FIT MATE W24 Blood Pressure Calori

Everest FIT MATE W24 Blood Pressure Calori (8680096069468)

Marka : EVEREST
Fiyat : 869,00 TL(KDV Dahil)
86,83 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt
Adım Sayacı Var
Ağırlık 23.5g
Alarm Var
Arayan Kimliği Var
Bildirimler Var
Bluetooth V 4.0
Ekran 0,96 inç Parlaklık ayarlanabilir.
Güç Çıkışı DC 5.0 V
Kalori Hesaplama Var
Malzeme TPU
Marka Everest
Model FIT MATE W24
Nabız Ölçer Var
Özelliği 1 metre Derinlikte 20dk
Özellik Kanbasıncı,Kalpatışı,Calori
Pil 80 mAh 10 Gün
Renk Mavi
Suya Karşı Dayanıklılık IP67 Suya-Toza Dayanıklı
Titreşim Var
Uyku Modu Var
Uyumluluk Bluetooth Smart Watch

 

 

Everest FIT MATE W24 Bluetooth Smart Watch Kanbasıncı,Kalpatışı,Calori Mavi Akıllı Bileklik Saat ; Akıllı kol bandınızı ISO & Android telefonlarınız ile uygulamasını yükleyerek kolaylıkla senkronize edebilirsiniz. Bluetooth özelliği ile kolaylıkla bağlantısını sağlayın. Egzersiz hatırlatma, adım sayacı, arayan kimliğini gösterme, nazbız ve tansiyon ölçümü gibi birçok özellikten kolaylıkla yararlanın. Bunun yanı sıra günlük kaç kalori harcadığınızı, uykunuzun ayrıntılarını bu mükemmel akıllı bileklik ile görün! Suya karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. IP67 Sertifikasına sahiptir. Maksimum 1M derinlikte suya karşı 20dk dayanıklıdır. Titreşim özelliği sayesinde gelen çağrılardan haberdar olun ve alarmını kurup sabahları uyanmakta zorlanmayın. Başka hiçbir cihaza gerek duymadan kolaylıkla uyanın!

Everest FIT MATE W24 Bluetooth Smart Watch Kanbasıncı,Kalpatışı,Calori Mavi Akıllı Bileklik Saat ; IOS & Android işletim sistemnleri ile mükemmel uyumlulukta ve sorunsuz olarak çalışan Fit Mate W24 ürünü vazgeçilmeziniz olcak.

Everest FIT MATE W24 Bluetooth Smart Watch Kanbasıncı,Kalpatışı,Calori Mavi Akıllı Bileklik Saat ; Adım sayar, Uyku Modu, Gelişmiş ayar menüsü ile tüm aktivitelerinizi ayrıntılı olarak görebilir ve aktiviteleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Geçmişteki aktiviteleriniz ile güncel aktivitelerinizi karşılaştırmanın keyfini çıkartın!

Everest FIT MATE W24 Bluetooth Smart Watch Kanbasıncı,Kalpatışı,Calori Mavi Akıllı Bileklik Saat ; Fit Mate ile sağlığını koru! Uyku düzeni takibi, nabız ölçümü, kalori ölçümü, tansiyon ölçümü gibi özellikleri sayesinde sağlığınızı korumanıza ve zinde kalmanıza olanak sağlar. Adım sayar özeliği sayesinde gün içinde kaç adım attığınızı görebilir ve adım hedefinizi belirleyebilirsiniz. Dünya sağlık örgütünün önerdiği günlük adım sayısı 10.000 adımdır.

Everest FIT MATE W24 Bluetooth Smart Watch Kanbasıncı,Kalpatışı,Calori Mavi Akıllı Bileklik Saat ; Nazik ve küçük boyutlarda tasarlanmış olan Fit Mate estetik dizaynı ve şık görünümü ile sizi kendine hayran bırakacak!

Everest FIT MATE W24 Bluetooth Smart Watch Kanbasıncı,Kalpatışı,Calori Mavi Akıllı Bileklik Saat ; Koşu, yürüyüş ve benzeri sporları yaparken anlık görüntüleme sayesinde nabız temponuza yakmış olduğunuz kaloriye rahatlıkla bakabilirsiniz.

Everest FIT MATE W24 Bluetooth Smart Watch Kanbasıncı,Kalpatışı,Calori Mavi Akıllı Bileklik Saat ; Birbirinden farklı ve mükkemmel özellikleri ile Fit Mate W24 vazgeçilmeziniz olacak!

Benzer Ürünler
Çok Satanlar