Hitachi R-M700GPRU2X-MIR A++ Grdrp Tp NoFro 584LT
Hitachi R-M700GPRU2X-MIR A++ Grdrp Tp NoFro 584LT
Hitachi R-M700GPRU2X-MIR A++ Grdrp Tp NoFro 584LT

Hitachi R-M700GPRU2X-MIR A++ Grdrp Tp NoFro 584LT (4902530098709)

Marka : HITACHI
Fiyat : 64.271,00 TL(KDV Dahil)
6.421,74 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Yenilikçi Tasarım, Güçlü Performans ve Zengin Özellikler

• Hitachi tarafından geliştirilmiş yenilikçi bir teknoloji olan Nano Titanium; buzdolabının soğutucu, dondurucu ve sebzelik kısımlarına giren havanın filtrelenerek kötü koku ve zararlı bakterilerden tamamen arınmasını sağlıyor. Böylece buzdolabının içindeki hava sürekli temiz kalıyor, gıdalar daha uzun süre tazeliklerini koruyor.

• Aynı anda birbirlerinden bağımsız şekilde çalışarak buzdolabını etkili biçimde soğutan Dual Fan sistemi dondurucu ve soğutucu arasında koku geçişini de engelleyerek gıdaların kokularının birbirlerine karışmasını önlüyor.

• Herhangi bir montaj gereksinimi bulunmayan ve sadece haznesini doldurmak suretiyle kullanıma hazır hale gelen su pınarı, soğuk su ve buz üreterek konforlu bir kullanım sağlıyor. Haznede yer alan anti bakteriyel filtre, suyu klor ve bakterilerden arındırarak temizliyor.

• Buzdolabının hızlı soğutma, hızlı dondurma, enerji tasarrufu ve çocuk kilidi gibi birçok fonksiyonu dokunmatik ekran üzerinden rahatça kontrol edilebiliyor.

• Güçlü performansıyla kullanıcıların beğenisini kazanan dondurucu, hacim bakımından da son derece tatmin edici bir kapasiteye sahip bulunuyor ve 212 Litre gibi standartların oldukça üzerinde bir depolama alanı sunuyor.

Sağlam ve Dış Faktörlerden Etkilenmeyen Buzdolabı

• Hitachi buzdolabı, sahip olduğu stabilizatör sayesinde elektrik dalgalanmaları meydana geldiğinde 130 – 300 Volt gibi oldukça geniş bir gerilim aralığında çalışmasını sorunsuzca devam ettirebiliyor.

• Sıcaklık değişimlerinde otomatik olarak devreye girerek soğukluğu ayarlayan ve enerji tasarrufu yapan sensörler, elektrik kesintisi meydana geldiğinde ise buzdolabının 12 saat süreyle soğutma yapmaya devam etmesini sağlıyor.

• Buzdolabının ısıya, çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı temperli cam rafları, ağır gıdaları depolamak için uygun ortamı yaratıyor.

• Hitachi’nin buzdolabı modelleri için özel olarak geliştirdiği Long Cool Keper teknolojisi, gıdaların ilk günkü tazeliklerini muhafaza etmelerini mümkün hale getiriyor.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

Ürün Tipi: Gardırop Tipi

Enerji Sınıfı: A++

Brüt Hacim: 584 Lt

Dondurucu Kısım Hacmi: 212 Lt

Ses Seviyesi: 43 dB

Yıllık Enerji Tüketimi: 347 kWh

Ürün Boyutları: 177 x 92 x 72 cm

Evlere Pratiklik, Enerji Tasarrufu ve Kullanım Keyfi Getiren Hitachi

Köklü Japon firması Hitachi’nin kuruluşu 1910 yılına uzanıyor. Kurulduğu günden itibaren istikrarlı büyümesini sürdüren marka; Ar-Ge, enerji, mobilite ve ulaşım, iş makineleri ve inşaat, sağlık, bilişim teknolojileri, kamu güvenliği ve robot teknolojileri gibi birçok farklı sektörde yer alıyor. Dünyanın en önemli endüstriyel firmalarından biri olarak gösterilen Hitachi, bireysel tüketiciler için de teknoloji geliştiriyor. Markanın elektronik ve tüketici ürünleri içerisinde evlere konfor ve fonksiyonellik katan ürün grupları yer alıyor. Hitachi imzalı buzdolabı modelleri, temel buzdolabı gereksinimlerini karşılamalarının yanı sıra evlere pratiklik, enerji tasarrufu ve kullanım keyfi getiriyor. Dünya devi marka, Türkiye pazarında da kendisine önemli ve saygın bir yer edinmeyi başarıyor.

Çok Satanlar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR