INSTAX MINI 11 CHARCOAL GRAY TH EX D
INSTAX MINI 11 CHARCOAL GRAY TH EX D
INSTAX MINI 11 CHARCOAL GRAY TH EX D
INSTAX MINI 11 CHARCOAL GRAY TH EX D

INSTAX MINI 11 CHARCOAL GRAY TH EX D FOTOĞRAF MAKİNESİ (4547410430998)

Marka : FUJİ
Fiyat : 2.173,00 TL(KDV Dahil)
217,12 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Fujifilm Instax Mini 11


Daha fazla bireysellik
Kendi tarzınızı uyumlu bir renkle destekleyin! Daha fazla kişilik için artık instax mini 11'in tasarımını zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Örneğin, tetik için renkli çıkartmalarla.

Optimum aydınlatma için
flaş instax mini 11'in dahili flaşı konularınızın her zaman mümkün olan en iyi şekilde parlamasını sağlar. Böylece her zaman resimde mükemmel olan her şeye sahipsiniz!

Otomatik poz ayarı
instax mini 11'in otomatik pozlama işlevi sayesinde, artık pozlamayı parlaklık ayar tekerleği aracılığıyla manuel olarak ayarlamak zorunda değilsiniz. instax mini 11 bunu kendi başına yapar ve böylece her ortamda mükemmel pozlanmış resimler sağlar.

mükemmel arkadaş
instax mini 11'i mükemmel bir yol arkadaşı yapan yalnızca şık renkler değildir. Küçük boyutu ve küçük ağırlığı sayesinde neredeyse hiç yer kaplamaz ve her yere rahatlıkla götürülebilir.

Fujinon lens Fujinon lens
, konunuzun her detayının mükemmel şekilde yakalanmasını sağlar, böylece her anlık çekimi yakalayabilirsiniz. Benzersiz anlık görüntüler garanti!

Görüntü sayacı
Her zaman kaç anı yakalayabileceğinizi bilmenize yardımcı olmak için, dahili görüntü sayacı size instax şipşak filmi değiştirme zamanının geldiğini gösterir.

Dahili Selfie aynası ve ayarlanabilir lens
Ayarlanabilir lens ve entegre selfie aynası sayesinde artık her selfie bir fotoğrafa dönüşüyor. Ayrı yakın çekim merceğin olduğu zamanlar sona erdi. Kendinizi Pose'a atın ve yola koyulun.

 

Odak uzaklığı 60 mm
Güç kaynağı AA pil (2x), dahil
fabrika rengi Kömür, Gri
Genişlik 107,6 mm
Yükseklik 121,2 mm
Derinlik 67,3 mm
Ağırlık 293 gram
loş (G x Y x D) 107,6 x 121,2 x 67,3 mm
Ürün tipi Anlık kamera

Benzer Ürünler
Çok Satanlar