IWM -555 BLUETOOTH WİRELESS KABLOSUZ MOUSE
IWM -555 BLUETOOTH WİRELESS KABLOSUZ MOUSE
IWM -555 BLUETOOTH WİRELESS KABLOSUZ MOUSE

INCA IWM-555 BLUETOOTH KABLOSUZ MOUSE (102.209.102.019)

Marka : INCA
Fiyat : 1.215,00 TL(KDV Dahil)
121,40 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Inca Iwm-555 Bluetooth & Wireless  Mouse

Amaç :Ofis

Araç arayüzü:Bluetooth

Buton tipi:Basmalı butonlar

Dönüş türü:Tekerlek

Tuş sayısı:7

Yüzey renklendirme:Monoton

Güç kaynağı:Piller

Sistem gereksinimleri: Windows

Dahili alıcı: Var

Kablosuz alıcı arayüzü: USB C Tipi

 

Inca IWM-555 Mouse çift bağlantı modunu destekler. Tek bir anahtar ile PC bağlantınızı 2.4 Ghz kablosuz ve ya Bluetooth ile eşleştirerek özgürce geçiş yapabilirsiniz.

Wireless Modu : Usb takıldıktan sonra mouse nuzun içinde yeşil gösterge ışığı 15 sn yanar ve cihazınızla bağlantınız kurulmuştur.

Bluetooth Modu : Mousenuzun anahtar yuvasından Bluetooth moduna getirin. Mavi gösterge ışığı 15s yanar , Önce sol tuş + kaydırma tekerleği + Sağ tuşa 5 sn basılarak cihazınızla eşleştirme yapabilirsiniz.

Inca IWM-555 Mouse ‘a özgü anahtar yuvası tasarımı, fare anahtarlarını kolayca değiştirme imkanı sunarak kişiselleştirmeyi yepyeni bir seviyeye taşıyor. Tercih ettiğiniz çalışma şekline göre cihazınıza dilerseniz Bluetooth dilerseniz Wireless bağlanarak kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Yüksek hassasiyetli optik izleme ile hareketliliğinin hızını değiştir.

Inca IWM-555 Mouse içerisinde dahili bulunan çevre dostu 400 mAh lityum pil ile pil değiştirme derdini unutun. Tamamen şarj edildikten sonra kullanım süresi yaklaşık 100 saattir.TYPE-C Kablolu şarj arayüzüyle şarj sırasında kırmızı gösterge ışığı daima yanar. Kırmızı ışık tamamen şarj olduğunda söner şarj süresi 3-4 saat civarındadır..

Benzer Ürünler
Çok Satanlar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR