KUMTEL MH2300/WATT ORBİT KULE TİP ISITICI SOBA
KUMTEL MH2300/WATT ORBİT KULE TİP ISITICI SOBA

KUMTEL MH2300/WATT ORBİT KULE TİP ISITICI SOBA (31071GD0SIQ01)

Marka : KUMTEL
Kumtel MH-2300 Dual Orbit Isıtıcı

Kumtel MH-2300 Dual Orbit ısıtıcı, farklı fonksiyonel özellikleri ve en son teknolojisi ile dikkat çekiyor. Serin havalarda yüksek performanslı bir ısıtma sağlayan ürün, tüketicinin bu yöndeki ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor.

Güvenli ve Konforlu

  • Kumtel MH-2300 Dual Orbit ısıtıcı, devrilme emniyeti fonksiyonu sayesinde devrildiği zaman otomatik olarak kendisini kapatıyor ve yangın oluşumunun önüne geçiyor.
  • Dikey kullanımlı çift tüp rezistansa sahip olan Kumtel MH-2300 Dual Orbit ısıtıcı, 1150 W ve 2300 W olmak üzere 2 adet kademe ayarı ile istediğiniz şekilde ısı seviyesini ayarlayabiliyor.
  • Ayarlanabilir termostatlı özelliği sunan Kumtel MH-2300 Dual Orbit ısıtıcı, termostat devreye girdiğinde enerji tüketimini önemli ölçüde azaltıyor.
  • Kumtel MH-2300 Dual Orbit ısıtıcı, elektrik enerjisi ile çalıştığı için ekonomik bir ısıtma cihazı olarak tüketiciye sunuluyor.
  • Cihaz, 15˚eğimde devrilmeyen güvenli gövde tasarımı sayesinde emniyetli bir kullanım alanı sunuyor. Özellikle çocukların olduğu ortamda güvenle tercih edilebiliyor.

Yüksek Kapasiteli

  • Güç Kapasitesi: 2300 W
  • Ayarlanabilir Termostat: Var
  • Devrilme Emniyeti: Var
  • Güç Gösterge Lambası: Var

Zengin Donanımlı Marka: Kumtel

Kumtel firması; pişirici, ısıtıcı ve çeşitli ev aletleri alanlarında üretim yapıyor. Kumtel, zengin donanımlı geniş ürün yelpazesi ile tüketiciye kaliteli bir hizmet veriyor. Bu sayede tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Fonksiyonel ve Portatif

Kumtel MH-2300 Dual Orbit ısıtıcı, gelişmiş fonksiyonel özellikleri sayesinde hızlı ve etkili bir şekilde ısınmanıza yardımcı oluyor. Cihaz, taşıma kulbu ile kolaylıkla istenilen yere konumlanabiliyor. Kumtel MH-2300 Dual Orbit ısıtıcı, kablo sarma haznesi sayesinde de dağınık kablo görünümünü ortadan kaldırıyor ve fazla yer kaplamıyor.

 
2300 Watt güç
Dikey kullanımlı çift tüp rezistans
Kademeli güç kullanımı (1150-2300 W)
Ayarlanabilir termostat
Devrilme emniyeti
Taşıma kulpu ve kablo sarma hazneli
15˚eğimde devrilmeyen güvenli gövde
Güç gösterge lambası
Benzer Ürünler
Çok Satanlar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR