LOGITECH G103 USB Q-TR GAMING 920-005205 G103 USB
LOGITECH G103 USB Q-TR GAMING 920-005205 G103 USB

LOGITECH G103 USB Q-TR GAMING 920-005205 G103 USB (5099206042414)

Marka : LOGITECH
Fiyat : 1.147,00 TL(KDV Dahil)
114,60 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

  • 6 Adet Programlanabilir G Tuşu
  • Çok Tuş Kullanımı
  • Fısıltı Derecesinde Sessiz Tuşlar
  • Oyun/Masaüstü Modu
  • Çıkarabilir Avuç İçi Desteği
  • Dayanıklı Eğilimli Ayaklar
  • Kompakt ve Oyunculara Özel Tasarım
  • Usb Girişli

Çok tuşlu giriş

Savaşın ortasında aynı anda koşmanız, ateş etmeniz, silah seçmeniz ve kapı açmanız gereken anlar olur. G103'teki çoklu tuş girişiyle karmaşık hareketler her zaman doğru sonuçlanır. Tümü mükemmel şekilde ayarlanmış tuşların en fazla altısına birlikte basın. Gölgeleme engelleyici ile istemediğiniz hiçbir komutu görmezsiniz.

Kompakt ve sessiz tuşlar

Her çalışma alanına uyacak şekilde tasarlanmış sessiz yazan tuşlarla ellerinizi rahat bir konumda tutun. Kontürlü, ayrılabilir avuç içi desteği ile diğer kişileri rahatsız etmeden en iyi şekilde dayanabildiğiniz kadar oynayın.

Oyun/masaüstü modu

Yüksek sayıda mükemmel vuruş yapmak üzereyken yanlışlıkla bastığınız bir tuş sizi masaüstünüze geri gönderir. Böyle bir hatanın vuruşunuzu mahvetmesine izin vermeyin, tek tuşla Windows tuşunu devre dışı bırakın, oyununuz bölünmesin. Bize daha sonra teşekkür edebilirsiniz.

Oyun için tasarlandı

G103 dayanıklı ve su geçirmezdir, yıllar boyunca saatlerce yoğun oyun oynamaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Uzun ömürlü ve suya dayanıklı tasarımı ve Logitech'in yüksek kalite standartları ve acımasız kalite testleri ile bu klavye ağır şartlarda kullanıma göğüs gerecektir.

Kullanımı kolay kurulum yazılımı

İsteğe bağlı Logitech Gaming Software'i kullanarak komutları en sevdiğiniz oyunlara uydurun. Basit sürükle bırak ayarlarla her oyunda profilleri özelleştirmek çok kolaydır. Veya, otomatik oyun algılayıcıyla önceden yapılandırılmış özelleştirmeleri kullanın.

Benzer Ürünler
Çok Satanlar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR