MI SMART HOME HUB
MI SMART HOME HUB
MI SMART HOME HUB
MI SMART HOME HUB
MI SMART HOME HUB
MI SMART HOME HUB

MI SMART HOME HUB AKILLI EV KONTROL MERKEZİ CİHAZI (101.A08.103.001)

Marka : XIAOMI
Fiyat : 771,00 TL(KDV Dahil)
77,04 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Her ev otomasyon sisteminin, tüm akıllı cihazlarınızla bağlantı kurmanıza ve iletişim kurmanıza olanak tanıyan bir cihaz olan bir Hub'a ihtiyacı vardır. Bu yeni Xiaomi Mi Smart Home Hub ile akıllı evinizde en iyi bağlantı özelliğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Hub, evinizde ek bir otomasyon düzeyi sunar. Cihazlarınızın kontrol kurallarını tanımlayabilirsiniz, aksiyonlar ve sahneler farklı sensörlere bağlı olarak aktif hale gelir.

Bu model, her tür cihazı bağlayabilmenizi sağlamak için en az 3 standarda sahiptir. Hub Zigbee 3.0 kullanır, böylece örneğin çeşitli Aqara sensörleri gibi her türlü sensörü bağlayabilirsiniz Ancak Mi Smart Home Hub, Bluetooth cihazlarınız için bir hub görevi de görebilir. Son olarak, diğer tüm Xiaomi ekosistem cihazlarınızı  telefonunuza bağlayabilirsiniz , ancak bu ağ geçidi ile onları hub üzerinden WiFi ile de kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde tüm cihazlarınızı mümkün olan en iyi şekilde bağlı tutarsınız! Yeni Xiaomi Smart Home Hub ile 32 adede kadar cihazı mümkün olan en iyi şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu Ağ Geçidi, Apple Homekit ile de uyumludur.

Akıllı Ev Ağ Geçidi, Dual Band WiFi (2.4Ghz ve 5Ghz) ile uyumludur. Kullanışlı USB güç kaynağı sayesinde Smart Home Hub'ı evinizin herhangi bir yerine bağlayabilirsiniz. İletim mesafesi 10 metredir. Cihaz inanılmaz derecede hafif, sadece 150 gram ağırlığında. Smart Home Hub, -5º ile 50ºC arasındaki sıcaklıklarda kullanılabilir.

Bu yeni Xiaomi Mi Smart Home Hub, aynı zamanda bulabileceğiniz en güvenli modellerden biridir. Bu model, 4 tür alarm korumasına ve bilgisayar korsanlarından kendinizi güvende ve güvende hissetmenizi sağlayacak bir gözetim moduna sahiptir. Dört güvenlik türü Temel, Evde, Dışarıda ve Uyku'dan oluşur, böylece bunları farklı koşullarda kullanabilirsiniz. 

  • USB üzerinden bağlanması kolay
  • Optimum bağlantı
  • Zevkiniz için tasarlandı
  • 4 adede kadar alarm koruması ve bir gözetim modu ile
  • Xiaomi Smart Hub ile 32 cihaza kadar kontrol edin

 

Mi akıllı ev Hub

 

Akıllı ev kontrol merkezi/destek Zigbee, Wi-Fi, Bluetooth ve Bluetooth Mesh / Mijia akıllı bağlantı merkezi/ağ anormallikleri hala otomasyon senaryoları gerçekleştirebilir

Üç ana iletişim protokolünü destekleyin

Mi akıllı ev Hub Zigbee destekler. Wi-Fi, Bluetooth ve Bluetooth Mesh üç iletişim protokolü cihazları. Bir ağ geçidi, yukarıdaki farklı protokol cihazlarının arabağlantısını gerçekleştirebilir ve akıllı bir ev oluşturmanızı kolaylaştırır.

Akıllı bağlantı ev ekipmanları

Evde akıllı cihazları yakından birleştirebilen, daha fazla bağlantı kontrolü gerçekleştirebilen ve ideal akıllı yaşam sahnenizi oluşturabilen ses, uzaktan ve otomatik kontrolü gerçekleştirin.

Hey Siri! Yatak odası ışıklarını kapat

Apple watchhomepod'da yerleşik iPhone, iPad, Siri veya ev uygulaması aracılığıyla akıllı cihazların evde basit ve güvenli kontrolü.

 

Zigbee 3.0 ile donatılmış

Cihaz daha hızlı yanıt verir ve kontrol daha pürüzsüzdür

Çoklu sertifikasyon testleri

Yüksek kaliteli ince işçilik, Mi akıllı ev Hub Bluetooth ittifak, Wi-Fi ittifak, Zigbee ittifak, çin RoHS, vb gibi birçok sertifikalar veya testler geçti. Aynı zamanda, ürünün hizmet ömrünü sağlamak için birkaç güvenilirlik testi geçti.

Basit ve ince tasarım

Hafif ve ince, düz yüzey yer almaz, basit görünüm tasarımı, böylece Mi akıllı ev Hub yerleştirildiği her yerde çok uygundur. Kabuk UV ışınlarına dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve uzun süreli kullanımdan sonra kolayca solmaz. 

Üç basit adımda kurun ve yapılandırın

Adım 1: ağ geçidini güce bağlayın.

Adım 2: Mijia uygulamasını açın ve Mi akıllı ev hub'ı eklemek için sağ üst köşede "+" seçeneğini tıklayın.

Adım 3: başarıyla ekledikten sonra, uygulama isteğine göre diğer akıllı cihazları bağlayın.

 

Parsel listesi

Ağ geçidi x 1/talimat kitapçığı x 1/güç kablosu x 1

Çok Satanlar