NINTENDO PAPER MARIO : THE ORIGAMI KING SWITCH OYU
NINTENDO PAPER MARIO : THE ORIGAMI KING SWITCH OYU
NINTENDO PAPER MARIO : THE ORIGAMI KING SWITCH OYU
NINTENDO PAPER MARIO : THE ORIGAMI KING SWITCH OYU

NINTENDO PAPER MARIO : THE ORIGAMI KING SWITCH OYU (0045496426385)

Marka : NİNTENDO
Fiyat : 1.456,00 TL(KDV Dahil)
145,48 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Kat kat açmak için güzel bir kağıt dünya!

Mario ve yeni arkadaşı Olivia’ya Nintendo Switch’e gelecek Paper Mario: The Origami King’te kağıt katlama dünyasının en uç köşelerine götürecek komik maceralarında eşlik edin!

Origami Kralı ve onun kağıt istilacıları ordusuyla yüzleşin, dünyayı kurtarma arayışınızda olağanüstü arkadaşlarla bir araya gelin ve büyülü güçlere hakim olun.

  • Şeytani kral Olly prenses Peach’i origami'ye dönüştürdü, kalesini kökünden söktü ve sihirli kağıt flamalar ile kapattı. Kavurucu çöllerden açık denizlere yelken açmaya kadar karada yolculuk yapın ve bu uğursuz flamaları koparmak ve kağıt arkadaşlarınızı katlanmış askerlerden birine dönüştürmekten kurtarmak için bir tuhaf seyahat arkadaşları edinin.
  • Yeni yetenekler ve yeni savaşlar. Çevre ile etkileşime girmek ve bulmacaları çözmek için 1.000 katlık silah yeteneğini kullanarak kollarınızı uzatın. Savaşta, dağılmış düşmanları sıralayın ve hem bulmaca çözme becerileri hem de hızlı zekâ gerektiren yeni, halka tabanlı savaş sistemi ile hasarı en üst düzeye çıkarmak için saldırınızı planlayın.

 

 
 
Kinect Uyumlu Hayır
Move Uyumlu Hayır
Oyun Türü Macera
Oyuncu Desteği Single Player (Tek Oyuncu)
Uyumluluk Nintendo Switch
Yaş Genel

 

Benzer Ürünler
Çok Satanlar