SANDISK SDSDUNR-128G-GN3IN 12GB ULT S SD KART
SANDISK SDSDUNR-128G-GN3IN 12GB ULT S SD KART

SANDISK SDSDUNR-128G-GN3IN 128GB ULT S SD KART (102.206.104.001)

Marka : SANDISK
Fiyat : 583,00 TL(KDV Dahil)
58,25 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

 

Sandısk Sdsdunr-128g-Gn 3ın 12gb Ult S Sd Kart

 

SD Hafıza Kartı Tipi

Kompakt yapısıyla hafıza kartı tipini kullanırken sizde tüm belgelerinizi güven içerisinde hafıza kartı içerisinde depolayabilir ve çalışma alanı yaratarak hiçbir dosyamızı silmek zorunda kalmazsınız.

Class 10 Hız Sınırlandırma Değeri

Oldukça hızlı profesyonel kullanım şekli ile birlikte bekleme süresini en az da indiren yazma ve okuma performansı ile birlikte beklentilerinizi yerine getirecek olan hafıza kartı tüm cihazlarınızda en ergonomik deneyimi yaşatabilir.

128 GB Kapasite

Hafıza kartının 128 gigabyte’lık geniş hafıza alanıyla birlikte sizde tüm bölgeleriniz için dilerseniz şifreleme yöntemi ile oldukça korunaklı ve bir o kadar da ayrıcalıklı bir kullanım şeklini hayatınıza kazandırabilirsiniz.

XC I Kart Cinsi

Hafıza kartının kart cinsi ile birlikte kullanım şeklinizi kendinize göre belirleyebilir ve bu üstün teknoloji performans ürünü ile birlikte ekonomik olarak sizde hafıza kartınız içerisinde dilediğiniz tüm farklı dosya formatlarını saklayabilirsiniz.

UHS-I Sınıflandırması

Üst düzey teknolojisi ile birlikte UHS-I sınıflandırmasına tabi olan hafıza kartıyla birlikte sizde performansımızdan asla taviz vermeyerek bu yüksek teknoloji ürünü ile birlikte ister tablet ister cep telefonu veya televizyonlarınızda tüm belgelerinizi rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Dayanıklı Dış Malzeme

Sıcak ve soğuğa karşı oldukça üstün bir dayanıklılık gösteren Hafıza Kartı sayesinde sizde beklentilerinizi yerine getirebilir ve daima aradığınız en yüksek teknoloji ürünü ile birlikte tüm belgelerinizi korunaklı bir biçimde muhafaza edebilirsiniz.

Çok Satanlar