Tefal FV9787 Ultimate Kireç Avcısı 3000 W Buharlı
Tefal FV9787 Ultimate Kireç Avcısı 3000 W Buharlı

Tefal FV9787 Ultimate Kireç Avcısı 3000 W Buharlı (3121040065181)

Marka : TEFAL
Fiyat : 2.645,00 TL(KDV Dahil)
264,28 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

 

Tefal Ultimate FV9787 Anti Calc 3000 W Durilium Tabanlı Buharlı Ütü Genel Özellikler

 

 

 

Kusursuz Sonuçlar İçin Uzun Ömürlü ve Güçlü PerformansÜltimate Kireç Avcısı kaliteden ödün vermeksizin kısa zamanda çok sayıda parçayı ütülemenize yardımcı olur. Lekesiz şekilde kırışıklık gidermek için üstün buhar gücü ile uzun ömürlü performans için Tefal’in özel kireç toplayıcısını bir araya getirir.

 

 

 

Başarısıyla Öne Çıkan Ütü PerformansıUltimate Anti-Calc üstün ütü performansı sunar, özel kireç toplayıcısı sayesinde uzun ömürlü performansa sahiptir ve en zorlu ütülerin bile üstesinden olağanüstü sonuçlar alarak gelmenizi sağlar. 55 g/dk kesintisiz buhar çıkışı sayesinde hızlı ve etkili sonuçlar almanızı sağlar, 230 g/dk gücündeki şok buharıyla en inatçı kırışıklıkların bile üstesinden gelir ve 3000 W gücüyle hızlı ısınır. Durilium AirGlide Autoclean teknolojili tabanı kusursuz sonuçlar için en iyi kayganlıkla kolay ütülemeyi maksimum buhar dağılımıyla bir araya getirir. 350 ml kapasiteli geniş su haznesiyle Tefal Ultimate kısa sürede çok sayıda ütünün üstesinden rahatlıkla gelmenizi sağlayacak olağanüstü bir silahtır.

 

 

 

 

Uzun Ömürlü Güçlü Buhar Performansı İçin Özel Çıkarılabilir Kireç ToplayıcıTefal’in özel çıkarılabilir kireç toplayıcısı kireç parçacıklarını yakalayarak uzun ömürlü buhar performansı sağlar ve temizlemesi çok kolaydır.

 

 

 

Durilium AirGlide Autoclean Taban: Hızlı ve Kolay KaymaDurilium AirGlide teknolojisi hızlı ve eforsuz ütüleme için kolay kayma ve yüksek verimli ütüleme için optimum buhar dağılımı sağlar. Tefal tarafından icat edilen Autoclean katalitik kaplama, tabanda pas oluşumunu önler ve kusursuz durumunu korumasını sağlar.

 

 

 

 

Hızlı Isınma İçin 3000 WHızlı ısınma ve üstün performans için yüksek güç.

 

 

 

Kırışıklıkların Daha Kolay Giderilmesi İçin Sürekli Buhar Çıkışı55 g/dk’ya kadar kesintisiz buhar çıkışı, tüm kırışıklıkların etkili bir şekilde giderilmesi için ideal miktarda sürekli buhar sağlar.

 

 

 

 

En Zorlu Kırışıklıkların Bile Üstesinden Gelen 230 g/dk’ya Kadar Şok Buharİnatçı kırışıklıklardan kurtulmak veya kıyafetlerinizi askıda ütüyle açmak için buhar sistemini kullanın.

 

 

 

ProtecStyle Taban Sayesinde Hassas Kumaşlar İçin Hassas KorumaEn hassas kumaşlarda bile yanma yapmayan ekstra koruma.

 

 

 

 

Ekstra Güvenlik İçin Akıllı Otomatik KapanmaYanlışlıkla gözetimsiz bırakıldığında ütü otomatik olarak kapanır. Dikey konumda bırakıldıysa 8 dakika sonra kapanır. Tabanı yere temas halinde ya da yan durumda bırakılmışsa yalnızca 30 saniyede kapanır.

 

 

 

Lekesiz Kumaşlar İçin Damlatmaz TabanDamlatmaz özelliği ütülerken kumaşınıza su damlamasına ve leke olmasına engel olur.

 

 

 

 

Otomatik Buhar Ayarı; Her Kıyafet İçin Doğru Miktarda BuharOtomatik buhar işleviyle buhar miktarını seçmek için endişe etmenize gerek kalmaz. Yalnızca kumaş türünüze uygun sıcaklığı seçin ve gerisini ütünüze bırakın.

 

 

 

Uzun Süreli Ütülemeler İçin Daha Geniş Su Haznesi350 ml kapasiteli su haznesi sayesinde rahatlıkla uzun süre ütü yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Tefal Ultimate Anti-Calc FV9787

  • 3000 W güç
  • 230 gr/dk turbo buhar gücü
  • 55 gr/dk sürekli buhar gücü
  • Durilium AirGlide Autoclean taban
  • Dikey ütüleme
  • 350 ml su haznesi
  • Otomatik kapanma

 

Çok Satanlar