TP-LİNK TL-SG105 5PORT GIGABIT SMART SWITCH
TP-LİNK TL-SG105 5PORT GIGABIT SMART SWITCH
TP-LİNK TL-SG105 5PORT GIGABIT SMART SWITCH

TP-LİNK TL-SG105 5PORT GIGABIT SMART SWITCH (102.212.101.008)

Marka : TP-LINK
Fiyat : 770,00 TL(KDV Dahil)
98,52 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Otomatik MDI/MDIX'i destekleyen 5× 10/100/1000 Mbps Otomatik Anlaşmalı RJ45 bağlantı noktaları

Tak ve çalıştır, yapılandırma gerekmez.

802.1p/DSCP QoS ve IGMP Gözetleme işlevlerini destekler.

Dayanıklı metal kasa, masaüstü/duvara montaj seçenekleri ve fansız tasarım

IEEE 802.3x akış kontrolü, güvenilir veri aktarımı sağlar.

Yeşil Ethernet teknolojisi güç tüketimini azaltır.

 

 

 

TP-LINK 5 Bağlantı Noktalı 10/100/1000Mbps Masaüstü Anahtarı, Gigabit Ethernet'e geçiş yapmanın kolay bir yolunu sunar. Ağ sunucunuzun ve omurga bağlantılarınızın güvenilirliğini artırın veya masaüstünde Gigabit'i gerçeğe dönüştürün. Ayrıca TL-SG105, daha düşük güç tüketimi tasarımına sahiptir. Yenilikçi enerji tasarruflu teknoloji ile TL-SG105, güç tüketiminde %84'e varan oranda tasarruf sağlayarak ev veya ofis ağınız için çevre dostu bir çözüm haline getirir.

Gigabit Anahtarı

5 adet 10/100/1000Mbps bağlantı noktası ile öne çıkan TL-SG105, ağ kapasitenizi büyük ölçüde genişleterek büyük dosyaların anında aktarılmasını sağlar. Böylece ev, ofis, çalışma grubu veya yaratıcı üretim ortamındaki ileri düzey kullanıcılar artık büyük, bant genişliği yoğun dosyaları daha hızlı taşıyabilir. Grafikleri, CGI, CAD veya multimedya dosyalarını ağ üzerinden anında aktarın. 

Ethernet'inizle Çevre Dostu Olun

Artık bir gigabit ağına yükseltirken yeşile dönme seçeneğiniz var! Bu yeni nesil TL-SG105 5 Bağlantı Noktalı 10/100/1000 Mb/sn Masaüstü Anahtarı, ağ kapasitenizi çok daha az güçle büyük ölçüde artırabilen en yeni, enerji açısından verimli teknolojilere sahiptir. Ağınızın karbon ayak izini sınırlamak için güç tüketimini bağlantı durumuna ve kablo uzunluğuna göre otomatik olarak ayarlar.

Boş Bağlantı Noktalarını

Kapatın Bir bilgisayar veya ağ ekipmanı kapalıyken, geleneksel bir anahtarın karşılık gelen bağlantı noktası önemli miktarda güç tüketmeye devam edecektir. TL-SG105, her bağlantı noktasının bağlantı durumunu otomatik olarak algılayabilir ve boşta olan bağlantı noktalarının güç tüketimini azaltarak güç kullanımında %84'e varan azalma sağlar.

Kablo Uzunluğuna Göre Güç Bütçesi

İdeal olarak, daha kısa kablo, uzunluklarına göre daha az güç azalması nedeniyle daha az güç kullanır; Bu, çoğu cihaz için geçerli değildir, çünkü uzunluk ne olursa olsun kablo boyunca aynı miktarda güç kullanırlar.

Trafik Optimizasyonu

802.1p ve DSCP QoS, ses ve video gibi gecikmeye duyarlı trafiğin düzgün olmasını sağlar ve IGMP Snooping, Çok Noktaya Yayın veri akışını optimize eder. 

Kullanımı kolay

Bu gigabit anahtarın otomatik özellikleri, kurulumu tak ve çalıştır ve sorunsuz hale getirir. Yapılandırma gerekli değildir. Otomatik MDI/MDIX, çapraz kablolara olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Her bağlantı noktasındaki otomatik anlaşma, bir ağ cihazının bağlantı hızını (10, 100 veya 1000 Mbps) algılar ve uyumluluk ve optimum performans için akıllıca ayarlar.

 

Çok Satanlar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR