XIAOMI MI AKILLI SENSÖR SETİ
XIAOMI MI AKILLI SENSÖR SETİ
XIAOMI MI AKILLI SENSÖR SETİ
XIAOMI MI AKILLI SENSÖR SETİ
XIAOMI MI AKILLI SENSÖR SETİ

XIAOMI MI AKILLI SENSÖR SETİ (101.A08.111.004)

Marka : XIAOMI
Fiyat : 2.709,00 TL(KDV Dahil)
270,67 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Xiaomi Mi Smart Home Akıllı Ev Güvenlik Sistemi - Global Versiyon

 

Online radyo desteği bulunan Xiaomi Mi Smart Home Ev Güvenlik Sistemi, programlama yapıldığı takdirde sabah alarmı olarak ya da müzik çalar olarak da kullanılabiliyor. 16 milyon renk desteği veren LED ışıklar ise evinize hoş bir hava katıyor.

Teknik Özellikler

  • Akıllı kapı/pencere/hareket sensörü ve çok işlevli akıllı buton sayesinde eviniz dört bir yandan koruma altına alınıyor.
  • 16 milyon renk üretebilen LED ışık, evinizde hoş bir atmosfer yaratmanıza imkan tanıyor.
  • Akıllı ev kontrol opsiyonu, evinizi ya da ofisinizi 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde güvence altına alıyor.

Kutu İçeriği

  • 1 Adet Gateway
  • 2 Adet Kapı/Pencere Sensörü
  • 2 Adet Hareket Sensörü
  • 1 Adet Akıllı Buton

Gateway Fonksiyonu ile Tüm Akıllı Cihazlarla Bağlantıda Kalın

bulunan Xiaomi Mi Smart Home Ev Güvenlik Sistemi’nin beyni olarak anılan Gateway cihazı, prize bağlandığı zaman diğer tüm cihazlar ve telefonunuz arasındaki koordinasyonu sağlıyor. Cihazın üzerinde yer alan sesli ve ışıklı uyarılar sayesinde bildirimleri de zahmetsiz bir şekilde almanıza olanak sağlanıyor. Gateway, yalnızca bu set içerisinde yer alan cihazlarla değil, Xiaomi markalı tüm ev aletleriyle de uyumlu bir şekilde çalışıyor. Dilediğiniz zaman IP kamera alıp Gateway’e bağlayarak evin herhangi bir bölgesini kayıt altına alabilirsiniz.

Akıllı Hareket Sensörü Sayesinde Gözünüzden Hiçbir şey Kaçmayacak

Hareket sensörü sayesinde evde ya da iş yerinde herhangi bir hareket algılandığı zaman ne yapılması gerektiğini belirleyebilirsiniz. Örneğin hareket sensörünü komodinin ya da yatağın kenarına takarak hareket algılandığı zaman odanın ışığını yakmasını isteyebilir ya da gece su içmeye kalktığınız zaman gece lambasının otomatik bir şekilde yanmasını sağlayabilirsiniz. En önemlisi de Gateway; ev sahibi dışarıda olduğu zamanlarda evde herhangi bir hareket tespit ettiği anda kullanıcısına uyarı gönderiyor. Bunların haricinde herhangi bir elektrikli aleti açık unuttuğunuz zaman sistem üzerinden komut verdiğiniz anda Xiaomi Mi Smart Home Ev Güvenlik Sistemi, sizin yerinize açık kalan cihazları kapatıyor.

Akıllı Buton Yardımı ile Kolaylıkla Organize Olun
Akıllı butonun kullanımı ise tamamen kullanıcının inisiyatifine bırakılıyor. Şık ve ergonomik dizayna sahip olan buton, kullanıcıların ev içerisindeki en büyük yardımcısı oluyor. Evde hasta ya da yaşlı bir birey varsa butonu yakınında bir yere yerleştirerek ayağa kalkmadan size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Gateway butona basıldığı anda sesli ve ışıklı uyarı vererek evde kalan kişilerin dikkatini çekiyor. Fakat sizin ihtiyaçlarınız başka yönde ise, butonu dilediğiniz şekilde kullanmanıza imkan veriliyor. Xiaomi Mi Smart Home Ev Güvenlik Sistemi içerisinde yer alan akıllı priz, kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Cihaz Wi-Fi ile bağlantı kurarak evinizdeki elektronik aletleri uzaktan kontrol etmenize imkan tanıyor. Örneğin yazın eve geldiğiniz zaman evinizi serin bulmak istediğinizde bu prizi kullanmak işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Fakat uzaktan kontrol etmek istediğiniz elektronik cihazı akıllı prize bağlamanız ve telefonunuza tanımlamış olmanız gerekiyor. Gece lambası gibi küçük cihazları da bu priz yardımı ile açıp kapatmanız mümkün kılınıyor. Xiaomi Mi Smart Home Ev Güvenlik Sistemi’nin kullanımı da oldukça kolay ve pratik. Telefonunuza yükleyeceğiniz Mi Home uygulaması ile evinizdeki cihazları uzaktan kontrol etmeniz eskisinden daha kolay ve güvenli bir hale getiriliyor.

Teknoloji Pazarına Hızlı Bir Giriş Yapan Marka: Xiaomi

2010 yılında kurulan Xiaomi, dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olarak biliniyor. En büyük pazarları Hindistan ve Çin olan marka, her geçen gün kalitesini yükseltiyor. Yalnızca telefon üretimi ile sınırlı kalmayan firma, ürettiği ev güvenlik sistemi ile de dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

 

  

Kutu içeriği;

1 Adet Gateway 

2 Adet Kapı/Pencere Sensörü 

2 Adet Hareket Sensörü 

1 Adet Akıllı Buton 

 

Çok Satanlar