SUNNY SNY 65 MİNİBAR 45 LT
SUNNY SNY 65 MİNİBAR 45 LT

SUNNY SNY 65 MİNİBAR 59LT (8680713027048)

Marka : SUNNY

Statik Dondurucu Özelliği ile Doğal Saklama Koşulları

 • Evaporatör yüzeyindeki buzlar defrost işlemiyle eriyince ortaya çıkan su, damlama tepsisinde birikiyor ve böylece dolap içindeki saklama alanı muhafaza ediliyor.
 • Termostat ayar düğmesiyle buzdolabı sıcaklığı ayarlanabiliyor. Termostat düğmesindeki orta ayar, genel çalışma için en uygun saklama performansını sunuyor.
 • Ayarlanabilir ayaklar ile cihazın zemine tam uyumu ve dengeli çalışması sağlanıyor.
 • Kaliteli kapak contası sayesinde sağlam bir tutuşla kapanan kapı, hava giriş çıkışını önlüyor. Böylece gıdaları güvenli koşullarda saklamak mümkün oluyor.
 • Statik dondurucu özelliği, gıdaları kurutmadan ve tadını bozmadan saklayabilecek doğallıkta bir ortam oluşturuyor.
 • A+ enerji ile tasarruflu kullanım ve çevreyle uyumlu bir çalışma performansı sergiliyor.

Teknik Özellikler ve Pratik Kullanım

 • Ürün Tipi : Büro Tipi
 • Enerji Sınıfı : A+
 • Brüt Hacim : 59 lt
 • Dondurucu Kısım Hacmi : 45 lt
 • Ses Seviyesi : 45 dBA

Sunny mini buzdolabı modeli, 106 kWh oranındaki yıllık enerji tüketimiyle dikkat çekiyor. Yüksekliği 49.2 cm, genişliği 47.2 cm ve derinliği ise 45 cm boyutlarında olan ürün, küçük mekanlar için cazip soğutucu seçenekleri arasında yer alıyor. Ağırlığı 14.8 kg olan mini buzdolabı, arzu edildiğinde kolayca taşınabiliyor. Çevreye rahatsızlık vermeden çalışan Sunny SNY 65, 45 dBA ses seviyesi ile otel odaları ya da öğrenci odaları için tercih ediliyor. Evaporatör yüzeyindeki buz tabakası 3-4 mm kadar olduğunda defrost işlemi ile buzların eritilmesi gerekiyor. Bu sayede cihaz yüksek soğutma performansını yitirmeden çalışmasını sürdürebiliyor.

Mekanik Kontrol Paneli ve Statik Soğutma

Sunny buzdolabı modelinin içinde, meyve ve sebzeler için 45 lt hacminde statik soğutma alanı bulunuyor. Elle ayarlanan mekanik kontrol paneli, pratik kullanıma imkan veriyor. Split raf ile iki ayrı kısma bölünen iç hacimde, meyve ve sebzeler tazeliğini koruyarak muhafaza edilebiliyor. Kapak raflarındaki bölmeler ise içecekleri soğutmak için kullanılıyor. ST/N iklim tipi niteliği, cihazın +18/+38 ile +18/+43 dereceler arasındaki çevre sıcaklıklarında verimli bir performansla çalışacağı anlamına geliyor.

Sunny Kalitesi

1979 yılında kurulan Atmaca Elektronik A.Ş., Sunny markası ile Türkiye elektronik ürünler pazarındaki önemli üreticiler arasında yer alıyor. Derin dondurucu, uydu alıcısı, televizyon, tablet, telefon ve küçük ev aletleri gibi elektronik cihazlar Sunny Elektronik’in ürün gamını oluşturuyor. Ürünlerini yurt dışında 78 ülkeye ihraç eden şirketin, 500’ün üzerinde satış sonrası için müşteri hizmet merkezi bulunuyor.

WEE Yönetmeliği ve Geri Dönüşümlü Parçalar

Sunny büro tipi mini buzdolabı modeli; otel ve motel gibi tesislerin konuk odalarında, yurtlardaki öğrenci odalarında ve evlerde kullanıma uygun nitelikler taşıyor. Yiyecekleri ve içecekleri hemen soğutabilen kullanışlı mini buzdolabı, mekanik ayar düğmesi ile dilediğiniz soğutma ayarına kolaylıkla ulaşabiliyor. Küçük iç hacmi ve boyutları ile kolaylıkla taşınabilen Sunny mini buzdolabı, WEE yönetmeliği uyarınca geri dönüşümlü parçalardan oluşuyor. Bu nedenle cihaz artık kullanım dışı olduğunda, en yakın toplama merkezine başvurulması halinde geri dönüşüm için değerlendirilebiliyor. Yer kaplamayan formu, pratik kullanım özellikleri ve etkili soğutma alanı ile Sunny mini buzdolabı modelini ofisiniz ya da evinizde kullanmak için hemen satın alabilirsiniz.

 

·Voltaj:220-240V

·Frekans:50Hz

·Soğutucu:R600a,16g

·Kapasite:59 Lt

·İklim Sınıfı:ST/N

·Elektrik Şoku Koruma Sınıfı:I

·Anma Akımı:0,5A

·Ağırlık:14.8kg

 

Yükseklik (cm)49.2Derinlik (cm)45Genişlik (cm)47.2

 

 

Çok Satanlar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR