XR-510-SM  XROCKER SONY GENESİS
XR-510-SM  XROCKER SONY GENESİS
XR-510-SM  XROCKER SONY GENESİS

ADORE XR-510-SM XROCKER SONY GENESİS (8697001024375)

Marka : ADORE
Fiyat : 11.715,00 TL(KDV Dahil)
1.170,52 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt
Ürün Özellikleri:
 • Kafa yaslama minderi içine yerleştirilmiş ses sistemi ve ekstra ses derinliği sağlaması için kafa yanlarında şık ve spor görünümlü subwoofer sistemi 
 • Bu model üzerindeki wireless verici ile herhangibir ses sistemi veya oyun konsoluna optik, USB veya 3.5 mm  bağlantı şekilleri ile bağlanabilirsiniz. 
 • Bu model üzerinde gelen Tri-Motor (üç motorlu) titreşim modülleri ile oyun oynarken veya film izlerken ekstra keyif ve heyacan hissedeceksiniz.
 • X Rocker Genesis modeli 2.1 ses sistemi, wireless (kablosuz) bağlantı özelliği ve titreşim fonksiyonu ile Playstation oyun keyfinizi çok farklılaştıracak.
 • XRocker Ses sistemi bulunan koltuklarda, hoparlörlerden gelen hışırtı sesi, sistemin aktif ve çalışır durumda olduğunun göstergesidir. Kullanılmadığı durumlarda kapalı konuma getirilmesi önerilmektedir.

Ürün Açıklaması:

 • X Rocker Genesis modeli PlayStation oyun sistemleri için resmi olarak lisanslıdır. Ürün üzerinde kafa yaslama kısmında 2.1 ses sistemi, tri motor titreşim modülü ve yeni wireless (kablosuz) ve bluetooth uyumlu dual kontrol paneli bulunmaktadır. Bu modelde bulunan Wireless (Kablosuz) DAC verici tüm PlayStation oyun sistemleri ile optik, USB veya 3.5 mm bağlantılar şeklinde uyumludur. Genesis modeli uzun saatler oyun oynayan meraklılar için çok farklı ve çekici mavi-siyah tasarımı ve rahat minder dolgusu ile yüksek seviyede rahatlık sağlar.
Çok Satanlar