BLACKVIEW X1 SMART WATCH BLACK EU AKILLI SAAT
BLACKVIEW X1 SMART WATCH BLACK EU AKILLI SAAT

BLACKVIEW X1 SMART WATCH BLACK EU AKILLI SAAT (101.101.104.106)

Fiyat : 1.405,00 TL(KDV Dahil)
140,38 TL 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Blackview X1 46 mm Akıllı Saat

【 Şık akıllı saat 】Blackview X1 akıllı saatinin kenarsız tasarımı 3 boyutlu cam kavisli 1,3 inç (1,3 cm) Corning Gorilla camlı, sağlam ve dayanıklı ve dayanıklı ve 80'den fazla kadran seçeneği vardır. Kendi fotoğraflarınızı yüklemek de mümkündür.

 

【 Fitness ve sağlığınız 】 Fitness kol saati, anormal olarak yüksek uyku nabzı, uyku kalitesini izlemek için uyarılar içeren 24 saatlik nabız izleme sunar. Ve her kullanıcıya fiziksel durumunuzu anlamanıza yardımcı olmak için benzersiz bir sağlık verileri sunar.

【 Kişisel fitness koçunuz 】 9 spor modu günlük ihtiyaçlarınızı karşılar. Spor modlarından birini etkinleştirdiğinizde, spor saati antrenman planınızı iyileştirmek için tamamlandıktan sonra uygun bir analiz raporu oluşturur. Blackview X1 spor saati ayrıca telefonunuzdaki müziği kontrol edebilir.

【 Mükemmel pil ömrü 】 Tamamen optimize edilmiş pil yönetim sistemi, Blackview X1 akıllı saat için 10 güne kadar pil ömrü sunar. Sürekli şarj ile oluşan korkudan kurtulun. Aktivite izleyicinin 260 mAh pili size bir haftadan fazla aktivite sağlamaya hazırdır.

【 Aktif yaşam tarzınız】 Akıllı saat ile zaman yönetimini ve verimliliğini geliştirin, cep telefonunu uzaktan kontrol edin, fotoğraf çekmek ve Bluetooth kamerayla selfie modunu açın, kadın döngülerini tam olarak takip edin ve rahatsız etmek istemediğiniz bildirimlerde titreşim kapatın.

 

Benzer Ürünler
Çok Satanlar